Česky / Czech Anglicky / English          Naše firma byla založena před pár lety a už od samého začátku se věnujeme výrobě replik náhradních dílů na historické motocykly. Škálu našich výrobků stále obohacujeme a aktuální nabídku můžete najít na těchto stránkách v sekci Výroba. Ne zřídka jsme schopni podle zadaného vzoru vyrobit na Vaše přání i součást, která není v naší nabídce. Pochopitelně cena takového výrobku se odvíjí od počtu požadovaných kusů, složitosti a také toho, že se nejedná o sériovou výrobu.

          Pokud objíždíte větší motoristické burzy (Slavkov, Brno, Kladno, Zlonín, Chotusice apod.), můžete nás často na nich najít a nakoupit naše zboží přímo na místě, nebo učinit objednávku, pokud už Vámi požadované zboží nemáme. Objednávky přijímáme telefonicky, emailem či faxem. Zboží jsme schopni Vám zaslat na dobírku, nebo si jej můžete po dohodě vyzvednout na některé z burz či přímo na naší adrese. Neobjednávejte však pokud možno na poslední chvíli. Jsme často hodně vytíženi a nemůžeme zaručit, že Vámi objednaný kus je na skladě a poté může vyřízení Vašeho přání chvíli trvat.

          Doufáme, že si u nás něco vyberete a těšíme se na spolupráci. Pokud ne, děkujeme za návštěvu našich stránek.Hlavní stránka | Výroba | Fotogalerie | Kontakt